Logistyka e-commerce dla sklepu internetowego. Fulfilment usługi Antwerk. Polska, Czechy, Niemcy.


Antwerk jest operatorem logistycznym FASTEP


Międzynarodowy fulfillment - sieć wysokiej jakości.

Oferujemy kompleksowe rozwiązanie dla e-commerce logistyki. Nasze usługi wykraczają daleko poza zwykłe przechowywanie, przetwarzanie w magazynach i wysyłkę. Możesz być pewien, że dostarczymy towar do Twoich klientów szybko i przy minimalnych kosztach - w całej Europie i na całym świecie! - sieć wysokiej jakości
Antwerk jest operatorem logistycznym FASTEP

Chcesz rozszerzyć swoją działalność w kraju lub poza granice? Skorzystaj z naszych usług Fulfilment dla e-commerce - skontaktuj się z nami!

Nasze centra fulfilmentowe logistyki e-commerce znajdują się w Czechach, Polsce i Niemczech.

Nasze moce produkcyjne pozwalają nam pracować na terenie innych krajów UE i krajów sąsiednich i prowadzić usługi logistyczne dla sklepów internetowych.
Uzyskaj oferty na fulfilment dla e-commerce teraz.
Jak możemy się z Tobą skontaktować?
Ile paczek ma być wysyłanych miesięcznie?
Kiedy powinien rozpocząć się projekt?
Imię
Numer telefonu
Email
Prywatność
1
Zarejestruj się bez zobowiązań
Wprowadź podstawowe kluczowe dane dotyczące swojej firmy, wymagań magazynowych i projektu.
2
Znajdź najlepsze rozwiązanie
Wspólnie przyjrzymy się, jak optymalnie zrealizować twój projekt, aby stać się dla ciebie dobrym partnerem logistycznym.
3
Elastyczny wzrost i cyfrowe zarządzanie
Zamów elastyczne rozwiązania w optymalnych punktach logistycznych i rozwijaj się bez stałych kosztów i zobowiązań umownych.

Dlaczego fulfilment od Antwerk Polska?

100% satysfakcji klienta

Wszyscy nasi klienci są zadowoleni współpracą z nami, dbamy o to by tak pozostało.

Elastyczny, młody zespół

Jesteśmy zawsze gotowi pomóc w znalezieniu optymalnego rozwiązania.

Szybka dostawa

Wysyłka paczek w jak najkrótszym czasie. Precyzyjna logistyka kontraktowa.
Zalety fulfilmentu
Każdy, kto decyduje się na outsourcing procesów logistycznych, wybiera ścieżkę maksymalnej elastyczności.
Nasze skalowalne procesy pozwalają nam zminimalizować koszty transportu.
W naszych magazynach wszystko działa jak w zegarku! Dzięki całościowemu systemowi punktów przeładunkowych, przemyślanemu przechowywaniu i profesjonalnemu obchodzeniu się z Państwa towarami, skracamy czas pakowania oraz dostawy zamówień internetowych dla Państwa klientów do minimum.
Cieszymy się, że możemy pomóc w Państwa ekspansji i zapewnić, że klienci otrzymają swoje towary szybko, gdziekolwiek się znajdują.
Czy łatwo jest znaleźć odpowiedniego partnera fulfilmowego/logistyki dla
e-commerce?
Oznaczone kartony, niestandardowe opakowanie produktu, Automatyczne połączenie ze sklepem
i ekologiczna dostawa? Wielu sprzedawców detalicznych nadal uważa, że jest to możliwe tylko wtedy, gdy realizacja zamówień odbywa się we własnym zakresie.

Większość niezależnych centrów fulfilmentowych od dawna przywiązuje dużą wagę do spełniania indywidualnych potrzeb klientów. Jednak przy wyborze partnera fulfilmentowego należy zwrócić uwagę na kilka cech: czy dostawca fulfilment specjalizuje się w fulfilmentach dla średnich i dużych firm, czy dla startupów? Czy usługi Fulfillment Center są faktycznie tańsze niż własne rozwiązania logistyczne? Czy dostawca usług fulfilmentowych ma punkty przeładunkowe dla mojego łańcucha dostaw handlu? Tylko ci, którzy starannie wybierają partnera fulfilmentowego, będą z nich zadowoleni na dłuższą metę. Antwerk Fulfillment to najlepsze rozwiązanie dla ciebie. Z przyjemnością staniemy się najlepszym dostawcą usług fulfilmentowych dla Twojej firmy.

Nasze dodatkowe usługi fulfilmentowe

Oferujemy następujące usługi:
Integracje
Oferujemy m.in. następujące integracje sklepów:

Cena wykonania usług fulfilment

Cena za

kompletację

4,09 PLN / szt

Cena za magazynowanie

0,67 PLN / m³

Cena za przeładowywanie

5,50 PLN / pal

Brak dodatkowych kosztów z naszymi usługami. Płacą Państwo tylko za rzeczywiste usługi logistyczne,
z których korzystają.
To orientacyjna informacja, która nie jest ostateczna.
Podane stawki zależą od kilku czynników: wielkości towaru, wagi towaru, liczby pozycji, wielkości przesyłki, wymagań dotyczących przechowywania i niezbędnych usług dodatkowych.
Po połączeniu się ze swoim sklepem internetowym.
Są Państwo gotowi do pracy. Mogą Państwo od razu rozpocząć sprzedaż i po prostu poszukać usługodawcy fulfilmentowego, który zajmie się Państwa logistyką. Albo jeżeli są Państwo przynajmniej na etapie planowania i szukają odpowiedniego partnera. Obie opcje są odpowiednie. Z nami są Państwo na dobrej drodze. Dzięki naszej zaprogramowanej integracji z Państwa sklepem internetowym możecie zacząć od kilku kliknięć. Nie trzeba być profesjonalistą - każdy może to zrobić.
Wyślij nam swój towar
Po podpisaniu umowy mogą Państwo połączyć swój sklep internetowy z naszym systemem zarządzania zapasami w ciągu kilku minut. Więc teraz możemy zacząć. Wyślijcie produkt do naszego działu fulfilment i dajcie nam znać. Resztą zajmiemy się my ,przeprocesujemy Państwa towary natychmiast po przyjeździe, aby mogli Pańśtwo szybko zarabiać pieniądze.
Wysyłajcie swoje produkty na cały świat.
Na przykład, właśnie otrzymali Państwo zamówienie z Chin. Są to pierwsze globalne kroki Państwa marki. Dbamy o to, aby każde zamówienie było odpowiednio zapakowane i wysłane, aby Pańśtwa towary dotarły do klienta tak szybko, jak to możliwe i spełniały wymagania celne, gdziekolwiek znajduje się Klient. Ponieważ w dzisiejszym globalnym świecie nie ma dla nas zbyt dużej odległości.
Elastyczna logistyka magazynowa
Niezależnie od tego, czy chodzi o logistykę zakupów, logistykę produkcji czy dystrybucję, zapewniamy krótkoterminowe magazynowanie pośrednie, aż po kompleksowe rozwiązania logistyczne w logistyce kontraktowej.
Fulfilment na dużą skalę
Skorzystaj z naszej wszechstronnej i wydajnej sieci fulfilmentowej i nigdy więcej nie martw się o logistykę dostarczania ładunków swoim klientom.
Platforma Centralna
Antwerk obsługuje wszystkie popularne systemy ERP, rozwiązania biznesowe i może z łatwością realizować indywidualne wymagania. Ponadto klienci mają dostęp do platformy Antwerk, za pomocą której mogą monitorować i analizować przepływ towarów, zapasy, koszty i kluczowe wskaźniki wydajności.
Obecność w całej Europie
W całej Europie i poza nią. Dzięki naszej sieci oferujemy niezrównany zasięg geograficzny i zawsze idealną lokalizację.
Porozmawiaj już teraz z ekspertem logistycznym.
Fulfilment Polska - Antwerk - fulfillment@fastep.eu

Chcesz zacząć od razu lub masz pytania dotyczące współpracy? Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy już teraz, aby otrzymać spersonalizowany fidback.
Contacts
Info@antwerk.eu
30-709, ul.Portowa 22, Kraków, Poland

Polityka prywatności
Skontaktuj się z nami
© 2021 Antwerk
Website Development:
Growth-Hackers.Agency

Uwaga! Great deal!

Podpisz umowę Fulfilment do końca roku i otrzymaj DARMOWE MAGAZYNOWANIE przez 6 miesięcy! Zostaw swój e-mail lub napisz na fulfillment@fastep.eu